KONST / Litografier / Serigrafi 15464253
nr 1546 4253
Serigrafi
M Göransson. Signerad, numrerad 200/250, daterad 91. Färglitografi, bildmått: 56x39 cm, yttermått inklusive ram: 75x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:58:32
5/6 08:18:18
100 kr
5/6 20:53:33